ترفندها

رفع مشکل دانلود اپلیکیشن های غیرقابل دسترس از گوگل پلی

پیغام “This item is not available in your country” در هنگام دانلود برخی از اپلیکیشن ها از پلی استور و گوگل پلی، بدین معناست که در کشور ایران دسترسی و دانلود این اپلیکیشن ها مقدور نمیباشد، و کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها، قادر به مشاهده و دانلود برخی اپلیکیشنها از گوگل پلی نیستند متاسفانه بسیاری از اپلیکیشن های پرطرفدار و استانداردی مانند (اینستاگرام، مترجم گوگل و …)  هم جزو اپلیکیشن های تحریم شده به شمار می روند و در دسترس نیستند و کاربران ایرانی به ناچار مجبور هستند یا اپلیکیشنهای جایگزین با استاندارد پایین تر را دانلود نمایند و یا برای دانلود اپلیکیشن های پرطرفدار از نرم افزارهای غیر استانداردی، غیر از پلی استور استفاده نمایند، که استفاده از این برنامه ها می تواند کوشی شما را در خطر کاهش امنیت، کاهش سرعت، ورود بد افزار ها،  کاهش عمر باتری، اختلال در عملکرد گوشی و مصرف بیش از حد حجم اینترنت قرار دهد، از این رو به هیچ عنوان توصیه نمی شوند.

در ادامه مطلب کارشناسان اپوایس برای رفع مشکل دانلود از گوگل پلی چند راه حل را به شما کاربران عزیز پیشنهاد خواهند داد تا بدون مشکل اپلیکیشن ها را از گوگل پلی دانلود نمایید

پیشنهاد اپوایس: دانلود از یوتیوب

روشهای حل مشکل دانلود اپلیکیشن ها از گوگل پلی در ایران

اولین روش حل مشکل دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی:

ساده ترین راه برای حل مشکل دانلود از گوگل پلی، پاک نمودن اطلاعات (clear data) اپلیکیشن گوگل پلی در اپلیکیشن منیجر (app manager)، از منوی تنظیمات گوشی و فعال نمودن وی/پی/ان است، پس از آن بدون هیچ گونه مشکلی از گوگل پلی دانلود کنید:

به قسمت تنظیمات اصلی گوشی بروید و از لیست تنظیمات، گزینه هایی مانند مدیریت برنامه ها، APPs یا apps manager (در گوشی های مختلف متفاوت است) را انتخاب نموده و در لیست تمامی اپلیکیشن ها Google Play Store را انتخاب نموده و بر روی گزینه کلیر دیتا (Clear Data) ضربه بزنید. زمانی که اطلاعات این اپلیکیشن را پاک نمودید دیگر کار به اتمام رسیده و به راحتی با متصل شدن از طریق وی/پی/ان میتوانید همه اپلیکیشن ها را بدون محدودیت دانلود نمایید. دقت داشته باشید که فقط Clear Data را لمس نمایید، چراکه دیگر گزینه ها باعث از کار افتادن یا پاک شدن این دو سرویس از روی گوشیتان میشود.

نکته اول: تا زمانی که با وی/پی/ان گوگل پلی را باز کنید میتوانید از این سرویس بدون محدودیت استفاده نمایید ولی با اولین اتصال بدون وی/پی/ان به پلی استور، دوباره باید فرآیند بالا را از ابتدا انجام دهید.

در بعضی از گوشی ها و کانکشن ها ابتدا باید Clear Data را انجام داد و سپس به فیلتر/شکن متصل شد، به این دلیل که به محض کلیر کش کانکشن فیلتر/شکن قطع میشود.

google cash1              google clear data

.

پیشنهاد اپوایس: بازیابی و ریکاوری شماره مخاطبین و اطلاعات پاک شده از گوشی های اندروید و آی او اس

دومین روش استفاده از سایتهای واسط برای دانلود مستقیم اپلیکیشن ها از گوگل پلی:

سایتهای واسط مختلفی برای ارتباط و دانلود از سایتهایی که دسترسی های خود را محدود کرده اند وجود دارد که یکی از بهترین این سایتها را برای شما آماده نموده ایم: در ابتدا اپلیکیشن و یا بازی مورد نظر خود را در مرورگر دستگاهتان جستجو کرده و آدرس آن را بصورت کامل در وب سایت: http://apps.evozi.com/apk-downloader/ وارد نمایید، سپس بر روی دکمه Generate Download Link کلیک کنید تا پس از مدت کوتاهی دکمه سبز رنگی به سایت اضافه شود. در صورت کلیک بر روی این دکمه اپلیکیشن مورد نظرتان در کمترین زمان دانلود خواهد شد. در ضمن اپلیکیشن های واسط که کار مشابهی را برایتان انجام خواهند داد نیز وجود دارند که تیم اپوایس این روش را به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کند.

پیشنهاد اپوایس: ترفند ها و راه حل های ساده برای افزایش سرعت گوشی های اندروید

سومین روش حل مشکل دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی:

روش حل مشکل دانلود از گوگل پلی بسیار ساده بوده و مخصوص کاربرانی ست که از اکانت های تغییر آی پی که قابل خریداری هستند و می توانند اتصال کاملا امن با سرورشان برقرار کنند (V/P/N) استفاده میکنند. این دسته از کاربران تنها با استفاده از اکانت مذکور و سپس استفاده از برنامه پلی استور یا فروشگاه Play به راحتی میتوانند اپلیکیشن های دلخواهشان  را بدون تحریم دانلود کنند. اگر این مشکل با این روش حل نشد پس از اتصال به وی پی / ان خریداری شده باز هم مانند مرحله اول کش گوگل پلی را از منوی تنظیمات و قسمت مدیریت اپلیکیشن ها حذف نمایید.

نکات آخر برای حل مشکل دانلود از گوگل پلی:

در صورت رفع نشدن مشکل دانلود از گوگل پلی می بایست تمامی سرویسهایی که میتوانند به گوگل مکان شما را اطلاع دهند را از قبیل سرویس مکان یاب و اینترنت گوشی را غیر فعال نموده و زبان گوشی را به انگلیسی تغییر دهید و بر روی حالت هواپیما قرار  دهید، با پاک نمودن اطلاعات قبلی (clear data) از سرویس گوگل پلی سرویس و گوگل پلی استور در قسمت مدیریت اپلیکیشن ها، به راحتی با استفاده از V/P/N، یا تغییر/آی/پی، از این سرویس استفاده نمایید.

نکته: در صورت برطرف نشدن مشکل برای اطمینان بیشتز پروفایل گوگل پلاس و ایمیل خود را ادیت نموده و تمامی آدرسها، کدپستی ها و… را که باعث تشخیص محل اتصال شما میشود، از بین ببرید و clear cash نمایید و هیچ گاه سرویس گوگل پلی را بدون اتصال اپ تغییر/آی/پی باز نکنید.

پیشنهاد اپوایس: مترجم گوگل ترجمه عکس، دستنویس و متن توسط گوگل

چهارمین روش حل مشکل دانلود اپلیکیشن ها از گوگل پلی با استفاده از مرورگر کروم:

در این روش حل مشکل دانلود از گوگل پلی برای مواقعی است که اپلیکیشنها در نتایج جستجو ظاهر میشوند اما در هنگام دانلود با ارور This item is not available in your country  مواجه می شوند، ابتدا باید کاربران یکی از اپلیکیشن های تغییر IP (مانند هات-اسپات) را بصورت رایگان از پلی استور دانلود نمایند. بعد از نصب و راه اندازی اپلیکیشن ذکر شده، از طریق برنامه “گوگل کروم” نام برنامه مورد نظر را با اضافه کردن کلمه android به انتهای آن جستجو کنند برای مثال : Instagram android

سپس از میان نتایج جستجو در گوگل، روی لینکی که توسط گوگل پلی گذاشته شده ضربه بزنند. (زیر لینک نوشته شده: …https://play.google.com/stor). باید توجه داشت هنگامی که دستگاه از کاربر خواست تا برنامه مورد نظر برای بازکردن لینک و ادامه کار را انتخاب کند، کاربر باید گوگل کروم را انتخاب نماید.

پس از این مرحله و باز کردن لینک، روی دکمه نصب یا Install ضربه زده و تمامی پیغام های بعدی را تایید نمایید تا دانلود شروع شود.

حالا باید منتظر ماند تا اپلیکیشن مورد نظر دانلود شود و علامت فلش رو به پایینی که در هنگام دانلود بالای صفحه دستگاه ظاهر میشود نمایان شود. لازم به ذکر است که دانلود اپلیکیشن ها به این روش ممکن است زمان بر بوده و علامت فلش قبل از اتمام دانلود گاهی از روی صفحه محو شود و مجددا ظاهر شود و کاربران باید تا زمانی که پیغام نصب با موفقیت اپلیکیشن روی دستگاه ظاهر شود صبر کنند. در صورت نمایش پیغام خطا یا محو شدن طولانی مدت فلش دانلود کاربران میتوانند همین مراحل را مجددا تکرار کنند. با چند بار تکرار این مرحله مطمئنا دانلود به درستی انجام خواهد شد.

باید این نکته را در نظر داشت که فعال بودن اپلیکیشن تغییر/ آی-پی تا پایان نصب برنامه مورد نظر ضروری ست و برای نصب برنامه ها به وسیله گوگل کروم، لازم است اکانت کاربر روی آن تنظیم شده باشد (sign in)، که به صورت پیش فرض این اتفاق خواهد افتاد مگر این که کاربر تغییری در این حالت به وجود آورده باشد که میتوان در بخش تنظیمات کروم دوباره اکانت را فعال کرد.

لازم به ذکر است که تمامی شیوه ها توسط کارشناسان اپوایس تست شده و کاملا کارآمد میباشند و اگر چه راه های دیگری هم برای حل این مشکل وجود دارند تیم اپوایس تنها این چهار راه را به عنوان راه های مطمئن و امن معرفی مینماید.


توصیه تیم اپوایس برای دانلود مستقیم اپلیکیشن از گوگل پلی و دانلود اپلیکیشنهای اصل:

شاید این راه ها در ابتدای استفاده کمی سخت به نظر برسند ولی تنها راه دانلود مستقیم نسخه های اصلی و اورجینال اپلیکیشن ها از گوگل پلی میباشند، کاربران میتوانند مطمئن باشند که اپلیکیشن های دانلود شده با این ترفند ها هیچ آسیبی به دستگاه آنها نخواهد رساند و از ورود ویروس، برنامه های اسپم، باتری دروید ها (که عمر باتری گوشی را به شدت کاهش میدهند)، برنامه های رباینده اطلاعات و اپلیکیشن های ناقض حریم شخصی (فعال نمودن مکان یاب، ضبط صدا و دوربین عکاسی بدون اطلاع کاربر) و در کل تمامی اپلیکیشن هایی که امنیت و کارآیی دستگاه های هوشمند را با مشکل روبرو میکنند جلوگیری خواهد نمود.

از آنجایی که گروه اپوایس سعی دارد فقط معتبرترین و کارآمدترین ها را به شما معرفی کند. لازم دانستیم راه حل مشکل دانلود گوگل پلی را توضیح دهیم تا برای دانلود اپلیکیشنها از گوگل پلی مشکلی وجود نداشته باشد.

.

مشکلات و تجربیات خود را در مورد سرویس های تحریمی و روش های رفع آن در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید


همگام با تغییرات با عضویت در پیج اینستاگرام اپوایس
 Instagram

با مراجعه به صفحه ترفند ها ی سایت اپوایس با دیگر ترفند های کاربردی آشنا شوید.

83 thoughts on “رفع مشکل دانلود اپلیکیشن های غیرقابل دسترس از گوگل پلی

 • ناصر رهبر

  سایت خوب با مقالاتی بسیار بی نظیری دارین

  پاسخ دادن
 • هانیه

  سلام با تشکر از اطلاعات مفیدتون .
  من برنامه Wesing رو نصب کردم با اینکه میتونم روی گوشی های دیگه با فیلترشکن بازش کنم برای گوشی خودم باز نمیکنه و مینویسه در منطقه شما قابل دسترسی نیست مشکلش چیه ممنون میشم کمکم کنید؟

  پاسخ دادن
 • فاطمه

  دمتون گرممم واقعا کارم راه افتاد خدا خیرتون بده

  پاسخ دادن
 • سلام
  من از سایتی که گفتید کپی کنید لینک رو برنامه رو دانلود کردم
  ولی وقتی میخوام نصبش کنم میگه مشکلی داره
  چیکار کنم؟
  ـ

  پاسخ دادن
 • فرهاد سپهری

  اطلاعات بی نظیر و بسیار راهنما و کمک کننده، تخصصی و قابل استفاده برای عموم. زنده باشید و همیشه پایدار

  پاسخ دادن
 • خیلی عالی و‌کاربردی بود با این روش توانستم اپلیکیشن مترجم گوگل را نصب کنم ابزار کاربردی خیلی عالی ای هست

  پاسخ دادن
 • اقا من مشکلم اینک پلی استور من با نت موبایل وصل نمیشه و برنامه هاشو نمیتونم دانلود کنم حتی دیتاشم پاک کردم

  پاسخ دادن
 • ممنون خیلی مطلبتون مفید بود و تونستم برنامه هایی رو که میخواستم دانلود کنم بازهم سپاسگزارم

  پاسخ دادن
 • ممنون خیلی مطلبتون مفید بود و تونستم برنامه هایی رو که میخواستم دانلود کنم بازهم سپاسگزارم

  پاسخ دادن
 • توی برنامه زبان فارسی ندارع 😧؟
  جیکار باید کنم؟

  پاسخ دادن
 • خیلی خیلی لطف کردین. ای کاش رابطمون با دنیا درست بشه

  پاسخ دادن
 • خدا خیرتون بده
  دعاتون کردم
  مشکل بزرگی ازم حل شد

  پاسخ دادن
 • یوسف مریوان

  Very very thanks ،دمتون گرم مشکلم حل شد…

  پاسخ دادن
 • نجاتم دادید
  اولین باره برای سایتی دیدگاه می نویسم
  خواستم ازتوون تشکر کنم
  خدا به کار و کاسبی تون برکت بده

  پاسخ دادن
 • با سلام ممنون از اطلاعات کاملتون ولی منظور از آدرس کامل برنامه چیست؟و چطور میشه بدستش آورد؟

  پاسخ دادن
 • سلام و درود خسته نباشید

  واقعا دمتون گرم لطف بزرگی کردین

  پاسخ دادن
 • واقعا ممنون از راهنماییتون اینستای من به دلیلی پاک شده بود و قادر به نصبش نبودم با کمک از مقاله شما و اپدیت کردن اپ استورم از طریق اسنپ وی پی ان مشکلم برطرف شد یک دنیا ممنون

  پاسخ دادن
 • علی هاشمی

  سلام و درود

  من یه سؤالی دارم ……

  وقتی پیام No ID Passed with URI میاد چه باید کرد ؟

  پاسخ دادن
 • من همه رو انجام دادم ولی نصب نشد مشکل از کجاس ؟من اینستارو از هر جای دیگ دان میکنم یا واسم میفرستن نمیتونم نصب کنم فقط از پلی استور دان کنم نصب میشه الان چیکار کنم درست شه؟!

  پاسخ دادن
 • سلام .‌چرا با اینکه اپدیت جدید اینستاگرام انجام دادم قابلیت جدید استوری مثلا (سوال پرسیدن در استوری) برام نیومده . یک اکانتم اومده این قابلیت اکانت دوم نیومده .مشکل چیه ؟

  پاسخ دادن
  • سلام و درود
   این قابلیت هنوز برای تمامی گوشی ها و اکانتها فعال نیست

   پاسخ دادن
 • سلام. من clear data زدم ولی الان هیچکدوم از برنامه هایی که میگفت قابل دسترس در کشورتون نیست الان وجود ندارن😟

  پاسخ دادن
 • سلام و درود
  سلام. ممنون از مطلب مفیدتون. یه سوالی برام پیش اومد که کسی که برنامه رو نوشته اجازه ی دسترسی به ما رو نمیده یا کشور خودمون؟

  پاسخ دادن
  • گوگل مطابق قوانین کنگره موظف هستش بعضی از سرویس ها رو در ایران و چند کشور دیگه مسدود کنه،

   پاسخ دادن
 • دانیال

  از همه ی همکاران سایت واقعا تشکر میکنم . چون درست شد. خیلی ممنونم دوستان بابت سایت خوبتون

  پاسخ دادن
 • خواستم با تمام وجودم به شما دوستان عزیزم اعلام کنم درود بر شرافتتان و وجدان پاکتان که اینچنین بی انتظار و بی توقع اطلاعات درست و شفاف را به هم وطن خود عرضه میکنید سالها بود که نمیتونستم از این دریای بیکران گوگل استور قطره ای بردارم دوستان کاربر عزیز تر از جان در این استور شما به هرچه که به ذهنتان خطور کند از وجود اپ هایی که به شما امکان ادامه تحصیل در خارج از ایران تا اپ هایی که معادل با نرم افزارهای ویندوز از طراحی و گرافیک و فتوشاپ بگیر تا روشهای استفاده و نحوه باز و بسته کردن هروسیله ای از مکانیک خودرو تا هواپیما و اسلحه تا اپ هایی در زمینه طراحی و محاسبه تیر و سقف و فونداسیون هر سازه ایی تا دعانویسی و…………شما دربهای دنیای جدید رو برروی ما باز کردید من با تمام وجودم احساسش میکنم چون سالها بدنبالش بودم فقط ی یادآوری کوچک چون کلمه تکمیل در مقابل مطالب ارزنده شما نابجاست و آن اینکه پس از پاک نمودن دیتا و کش گوگل استور , گوگل سرویس ,گوگل پلاس و گوگل گیمز در همان قسمت Apps به قسمت App permissions رفته و دسترسی به مکان برای کلیه اپهایی که به نحوی از شما اکانت گوگل راخواسته اند ببندید و توصیه میکنم این مراحل را در حالت مود هواپیما انجام دهید وسر آخر با روشن نمودن وی پی ان به setting→Google→google account→personal info & privacy رفته و شماره تلفن خود را بردارید.ترجیحا ساعت دستگاه خود را برروی کشوری که وی پی ان, آی دی آن را در اختیارتان میگذارد تنظیم کنید.حال از تک تک لحظاتتان لذت ببرید.

  پاسخ دادن
 • کامران

  راه حل دوم جواب داد
  ممنون از راهنمایی کامل و کاربردی شما
  شاد باشید

  پاسخ دادن
 • ببخشید با این روش میشه برنامه پولی مثل power amp رو با استفاده از گیفت کارت خریداری کرد یا نه؟

  پاسخ دادن
  • خیر این روش فقط برای دسترسی به اپلیکیشن هاییست که برای ایرانی ها به دلیل تحریم در گوگل پلی در دسترس نیستند

   پاسخ دادن
 • دمتون گرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم واقعا

  پاسخ دادن
 • سلام من رفتم تو قسمت اپ ها ولی اصلا چیزی به نام clear data نداره. گوشیم سامسونگ گلکسی j3 2017 هستش. ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ دادن
 • سلام ببخشید من ایفونم رو ریسیت کردم.الان برام کد 1009میاومد و اپ دانلود نمیشد الان باز میزنه کlbapp store not availeble in the country or region ulyou are in
  باید چیکار کنم ریجین روی امریکا تنظیمه لطفا کمک کنید

  پاسخ دادن
 • با سلام
  من موفق شدم از روش اول اینستاگرام رو نصب کنم اما وقتی خواستم اکانت قبلیه خودم رو وارد کنم با اینکه رمز درست بود اما این رو نوشت (خطای شبکه نامشخصی رخ داد) اگر کمکم کنید ممنون میشم

  پاسخ دادن
  • این خطا مربوط به ارتباط اپلیکیشن با اینترنت هستش شاید با یک بار خاموش روشن کردن مشکل حل بشه

   پاسخ دادن
 • سلام من روش اول رو استفاده کردم ولی ازمن کریدیت کارت یا کد یا رمز پی پل میخواد چجوری باید این مشکل رو رفع کنم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ دادن
 • ببخشید لطفا این رو جواب بدین من وقتی میخوام از گوگل پلی بازی دان کنم در جواب من می اید که شما به اینترنت وصل نیستین باید چیکار کنم راهنمایی لطفا ؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • گوگ پلی رو فورس استاپ کنید و مجددا بار کنید و با وی/پی/ان وارد گوگل پلی بشید… اگر درست نشد گوگل پلی و گوگل سرویس رو Clear cache کنید و دوباره وارد گوگل پلی شوید

   پاسخ دادن
 • متشکرم روش خیلی عالی و کاربردی بود واقعا به دردم خورد🙏🙏🙏🙏🙏

  پاسخ دادن
 • مصطفی

  سلام
  چجوری از طریق VPN وارد شم
  باید تحریم شکن نصب کنم؟
  تحریم شکن هم نصب کردم ولی اولش که میرم فروشگاه پلی
  پذیرش رو که میزنم دوباره همونه که
  روش اول رو میگم ممنون

  پاسخ دادن
  • روش اول رو دقیق بصورت مرحله به مرحله محددا امتحان کنید و اگر هنوز مشکل وجود داشت، نکات آخر در روش سوم رو انجام بدید و سرویس های دیگر گوگل رو هم کلیر دیتا کنید

   پاسخ دادن
 • با تشکر از لطف و انرژی مثبت همه دوستان، خوشحالیم که این ترفند تونست مشکل شما رو مرتفع کنه…

  پاسخ دادن
 • سالار

  با عرض سلام و خسته نباشید
  واقعا خوب بود و بدرد بخور .. من یه آپ بود که ازش استفاده میکردم آبدیتش که اومد دیگه برنامه رو نمیشد باز کرد و مشکل داشتم و تا چند روز از هر اپ استوری هم دانلود کردم درست نشد که نشد ولی به لطف راهنمایی شما دوباره موفق به استفاده شدم .
  از شما کمال تشکر را دارم . موفق باشید

  پاسخ دادن
 • سلام.من واقعا ممنونم ازتون بخاطر اطلاعاتی که دادین خیلی عالی بود.وقتی روش اولو امتحان کردمو دیدم که میتونم اپ مورد علاقمو دان کنم خیلی خوشحال شدم.امیدوارم درخشان باشین همیشه

  پاسخ دادن
 • باسلام وخسته نباشید.بنده ی j7 دارم دوربین جلوش ازکار افتاده وباتعویض به حالت سلفی دوربین متوقف وسپس بسته میشود. ی بار تنظیمات کارخانه کلی کردم فایده نداشت.ی بازی هم که مدتها ادامه داده بودم هم از اول شروع شده لطفا راهنمایی کنید چکارکنم

  پاسخ دادن
 • رضا ملک

  عالی بود. خیلی ممنون . توی دانلود زبانهای افلاین ترنزلیت گوگل واقعا به مشکل خورده بودم.

  پاسخ دادن
 • فاطمه

  سلام . من دنبال برنامه های خارجی مشابه دیوار و شیپور هستم تا بتونم تو خارج از ایران محصولم تبلیغ کنم .آیا اصلا امکانش هست ؟و اگه هست میشه برنامه های معرفی کنید ؟با تشکر

  پاسخ دادن
 • سلام .میشه لطفا راهنمایی کنید وقتی واسه نصب یک اپلیکیشن از گوگل پلی با پیام این اپلیکیشن با دستگاه شما سازگار نیست مواجه بشیم چکار کنیم؟باید فیک دیوایس نصب کنیم؟؟

  پاسخ دادن
  • این روش ها به هیچ عنوان توصیه نمیشه… بهترین راه دانلود نسخه ها و ورژن های قدیمی تر اپلیکیشن ها هستش که سازگار با نسخه اندروید گوشیتون باشن.

   پاسخ دادن
 • فرزاد

  WOW
  عالی بود
  من حتی فک نمیکردم هیچ راهی داشته باشه
  راه اول ساده ترین هست فک کنم
  من از روش اول استفاده کردم
  ممنونم

  پاسخ دادن
 • سلام .خسته نباشید
  مرسی که برای کاربرانتون وقت میگذارید
  یه سوال!
  برنامه ترو کالر رو دانلود کردم اما وقتی بعد از نصب شماره تلفن رو وارد میکنم پیام عدم داشتن اتصال اینترنت برام نمایش داده میشه!
  میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید چکار کنم تا فعال بشه
  سپاسگزارم

  پاسخ دادن
  • حتما از یکی از روش های ذکر شده در مقاله بالا اپلیکیشن ها رو از گوگل پلی دانلود کنید، اگر از همین روش ها استفاده کردید و هنوز مشکل وجود داره اتصال به فیلتر/ شکن رو برقرار کنید و مجددا تلاش کنید.

   پاسخ دادن
 • خیلی ممنون از راهنمایی و اطلاعات صادقانتون
  با کمال تشکر

  پاسخ دادن
 • سلام ایا فیلتر شکن
  ultra/surf برای روش اول جواب میده؟؟

  پاسخ دادن
 • سلام دوستان عزیز یک سوال وقتی که از راهکار اول استفاده میشود ایمیل هم پاک میشه?

  پاسخ دادن
 • سلام
  من از وقتی که ویندوز8.1رو رو کامپیوترم نصب کردم تمامی برنامه ها با فرمتexeدانلود نمیشوند .در واقع دانلود میشوند اما اپ مورد نیاز ان ها نیست خواهش میکنم هر چه زود تر دلیل و برطرف کردن این مشکل را بگویید

  پاسخ دادن
 • سلام من هم این روش رو امتحان کردم جواب داد ولی جدیدا دیگه این روش عمل نمیکنه.

  از هات/اسپات/شیلد استفاده میکنم.

  لطفا کمک کنید.

  پاسخ دادن
  • اگر از روش اول استفاده میکنید باید از ابتدا تا انتهای انجام روش، هات/اسپات متصل باشه و قطع نشه اگر این کار رو امتحان کردید و هنوز مشکل داشتید، جزئیات پیغام یا اشکال بوجود اومده رو بنویسید تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم.

   پاسخ دادن
    • همونطور که در متن نوشته شده بقیه اپلیکیشن ها و سرویسهای مربوط به گوگل رو مانند گوگل پلاس، گوگل کروم و غیره رو Clear cache کنید.
     البته امکان داره مشکل از اپراتورتون هم باشه اگر ممکن هست براتون اپراتور اینترنتتون رو تغییر بدید و مجددا امتحان کنید این راه کاملا امتحان شده هستش…

     پاسخ دادن
 • با سلام من تمام مراحل روش اول را رفتم اما چیزی تغییر نکرد. فیلتر / شکنم هم سای – فونه

  پاسخ دادن
  • متاسفانه سای / فون به علت تغییر ندادن ای پی قادر به تغییر و پنهان کردن موقعیت جغرافیایی نیست…
   شما میتونید از هات / اسپات استفاده کنید

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.