کاربردی ترینها

اپلیکیشن Hear، عینک آفتابی برای گوش هایتان!

به صداهای دنیای اطرافتان با شیوه ای متفاوت گوش دهید. “Hear” قدرت نامحدودی برای کنترل صداهای موجود در محیط به شما میدهد. هدفونتان را به گوشی متصل کنید و از طریق یکی از این 7 فیلتر جالب به همه چیز گوش دهید.

هییر برای اینکه شما در ارتباط با محیط اطرافتان کمتر دچار استرس و پریشانی شوید بین صداهایی که میشنوید هارمونی ایجاد میکند. این اپلیکیشن محیط شما را فیلتر میکند، صداهای خشن را بیرون میکشد و اصوات موجود را به یک هارمونی آرام تبدیل میکند. اپوایس استفاده از این اپلیکیشن هوشمند را برای بالا بردن میزان تمرکز و آرامش بیشتر به شما کاربران عزیز توصیه میکند.

از دید کارشناسان اپوایس یکی از نقاط قوت این اپلیکیشن این است که شما میتوانید از آن حتی در حین گوش کردن به موسیقی هم استفاده کنید و این قابلیت موجب میشود تا هنگام استفاده از هدفون ارتباط صوتی شما با محیط اطرافتان قطع نشود و صداهای ضروری به گوشتان برسد و مهمترین نتیجه حاصل این است که در موقعیت های خطرناکی مانند رد شدن از خیابان دیگر خطری شما را تهدید نخواهد کرد چرا که قادر به شنیدن صدای بوق یا عبور ماشین های سنگین هستید.

Hear

فیلتر های اپلیکیشن Hear

Super Hearing : یا شنیدن ماورائی به شما امکان میدهد تا ظریف ترین صدا های اطرافتان را با کیفیتی عالی بشنوید.

Relax : این حالت که مناسب زمان هایی ست که شما در محیطی پر صدا احتیاج به آرامش دارید اصوات موجود در محیط را به امواجی هارمونیک و آرام تبدیل میکند.

Office : حالت آفیس مخصوص ساعات کاری ست. این فیلتر با تولید اصواتی یکنواخت در گوش شما و تلفیق صدای محیط با آن باعث میشود تا شما از محیط صوتی اطرافتان جدا شوید و بتوانید به خوبی روی موضوعی که میخواهید تمرکز کنید.

Happy : حالت شادی مانند یک روانگردان مجاز صدا های محیط را به آبشاری از شادی بدل میکند.

Talk : حالت مکالمه صدا های افراد را طوری تنظیم میکند که شبیه زمانی ست که آنها در حال سخنرانی هستند، از این حالت میتوانید هنگامی که از صحبت ها خسته شده اید استفاده کنید!

Sleep : در این حالت اپلیکیشن صدا های محیط را به شکلی در گوش شما پخش میکند که به جای برهم زدن خوابتان این اصوات باعث عمیق تر شدن خواب یا حتی رویا دیدنتان شود.

Auto Volume : حالت اتوماتیک به گونه ای عمل میکند که تمام اصوات محیط را فیلتر و حذف میکند و تنها هنگامی که کسی با شما صحبت کند صدای او را به گوش شما میرساند.

نکته: تمامی این فیلتر ها دارای تنظیماتی هستند که شما به راحتی میتوانید میزان اثر گذاری آنها را تغییر دهید تا به نتیجه مطلوبتان برسید.

این اپلیکیشن انقلابی به شما توانایی آن را میدهد که دنیا را آنگونه که دوست دارید بشنوید!

.

لینک دانلود اپلیکیشن Hear

icon-appstore

کانال تلگرام اپوایس
android_icon

لطفا نظرات و سوالات خود را در پایین همین صفحه در قسمت دیدگاه یادداشت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.