ترفندها

مشخصات کامل و معنای نشانه ها و علاماتی که نمیشناسید را تنها با ترسیم کردن پیدا کنید

صفحه کلید گوشی یا کامپیوتر شما تنها امکان تایپ تعداد محدودی از حروف، علامات و نشانه هایی را برای شما فراهم میکنند که اغلب در آن زبان خاص یا در دنیای اینترنت مورد استفاده قرار میگیرند و برای همگان آشنا هستند.

اما برخی حروف و علامات وجود دارند که ما تنها آنها را دیده ایم و نامشان را نمیدانیم و حتی برای اطرافیانمان هم آنقدر ناآشنا هستند که امکان سوال کردن در مورد آن علامت نیز برایمان وجود ندارد اما به دلایلی لازم است آنها را پیدا کنیم تا در نوشته مان از آنها استفاده نماییم.

.

بهترین شیوه برای پیدا کردن نام و مشخصات علامات، نشانه ها یا حروف نا آشنای نوشتاری

برای پیدا کردن نام و مشخصات این علامات نا آشنا راه های متفاوتی وجود دارد که یکی از ساده ترین و سریعترین آنها استفاده از وب سایت shapecatcher.com است.

شما با مراجعه به این وب سایت که یکی از بهترین و حرفه ای ترین سایتها در زمینه پردازش حروف و کلمات به شمار می آید، با کادری مواجه میشوید که میتوانید به راحتی حرف یا علامت مورد نظرتان را در آن ترسیم کنید. این امکان نیز وجود دارد که آن علامت را طی چند مرحله درون کادر بکشید.

letter

.

پس از پایان این مرحله بر روی دکمه Recognize که در پایین کادر قرار دارد کلیک کرده و یا ضربه بزنید تا سایت پس از پردازش آن علامت، شبیه ترین نتیجه و تمام گزینه های احتمالی دیگر را به همراه نام آن علامات برایتان به نمایش درآورد.

با به نمایش درآمدن نام و تمام اطلاعات حرف یا علامت ترسیم شده مورد نظر شما، اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری در مورد آن هستید، قادر خواهید بود با استفاده از نتایج به دست آمده به جستجو در گوگل بپردازید.

همچنین برای کمک به بهبود نتایجی که سایت به کاربران ارائه میدهد، در کنار هر علامت با انتخاب گزینه های good | bad میتوانید تعیین کنید که نتیجه به نمایش درآمده مطلوب است یا خیر.

برای پیدا کردن نام و مشخصات یک حرف یا علامت جدید، تنها کافیست با استفاده از دکمه Clear که آن هم در پایین کادر ترسیم قرار داده شده است، علامت قبلی را پاک نموده و آنچه در ذهن دارید را ترسیم کنید.

.

همگام با تغییرات با عضویت در پیج اینستاگرام اپوایس
  Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.