تبلیغات خلاقانه

پوسترها و بیلبوردهای نوآورانه و خلاقانه تبلیغاتی

تبلیغ رستوران و برند McDonald’s

در این تبلیغ جدید و نوآورانه، مکدونالد با قرار دادن سیب زمینی های سرخ کرده در پوششی که با باقیمانده همان سیب زمینی درست شده، میزان تازگی غذاهای خود را به نمایش درآورده.

mcdonalds-ad-1


تبلیغ وزارت بهداشت فرانسه

در این تبلیغ وزارت بهداشت فرانسه برای طرح معضل رو به رشد افزایش میزان چاقی در کودکان، با نمایش یک بستنی به عنوان نمادی از کودکی و قرار دادن تصویر یک شکم چاق بر روی آن، دست به نمایش تصویری پیام زیر تصویر زده: چاقی از سنین کودکی آغاز میشود.

french-ad-1


تبلیغ برند تولید کننده مسالح ساختمانی Cemex

شرکت تولید مسالح ساختمانی Cemex برای تبلیغ محصول جدید سیمان خود که بسیار سریع خشک میشود، از این طرح خلاقانه استفاده کرده که ماشین حمل بتن در حین انجام بتن ریزی پل، به علت اینکه این محصول به سرعت خشک میشود میتواند بر روی پل حرکت کند.

Cemex


تبلیغ برند PILOT

خودکار PILOT برای آگاه کردن بیننده در مورد ضد آب بودن جوهر محصولش از نمایش این تصویر که یادداشت یک مادر ته ظرف سوپ فرزندش است استفاده کرده. جمله یادداشت شده درون ظرف با جوهر ضد آب میگوید که: “آفرین! حالا میتوانی تلویزیون نگاه کنی! مامان”

PILOT


تبلیغ برای بستن کمربند ایمنی

در این تصویر که برای تشویق بینندگان به بستن کمربند ایمنی طراحی شده، در واقع سال 1993 به عنوان تاریخ تولد سرنشین در نظر گرفته شده و عدد کناری آن که تاریخ مرگ شخص را نشان میدهد توسط کمربند ایمنی پوشیده شده و این پیام را القا میکند که کمربند باعث شده شخص زنده بماند و بنابراین تاریخ مرگش مشخص نیست.

Seat Belt


تبلیغ کمپانی فولکس واگن (Volkswagen)

در این تبلیغ که به منظور معرفی سیستم کمک کننده جدید فولکس واگن برای راحتی در پارک کردن اتومبیل ارائه شده (Park Assist)، با استفاده از قرار دادن یک جوجه تیغی میان پلاستیک های حاوی ماهی، بدون آسیب دیدن آنها دقت سیستم پارک اتوماتیک جدید ارائه شده توسط کمپانی نشان داده شده.

volkswagen-ad-1


کانال تلگرام اپوایس
android_icon

از همه شما دوستان تقاضا داریم که تبلیغات مختلفی را که تا به امروز دیده اید و از آنها ایده گرفته اید و از نظرتان ایده هایی بکر و نوآورانه بوده اند در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.