Techviceرپورتاژ آگهی

اگر ضد یخ اتومبیلتان را عوض نکرده اید حتما این مطلب را بخوانید!

شاید به باور همه ما تنها نکته استفاده از  ضد یخ در رادیاتور خودرو جهت جلوگیری از یخ زدن آب داخل موتور و رادیاتور می باشد در صورتی که تکنولوژی این صنعت را نیز، البته در سطوح بالای این صنعت، دستخوش تغییرات گسترده ای نموده است، و یکی از مهمترین این موضوعات جلوگیری از خوردگی و از بین رفتن دیواره های موتور خودرو هاست که می تواند از هزینه های هنگفتی جلوگیری نماید. خوشبختانه تولید کنندگان ضد یخ توسکا با اتکا به مواد اولیه مرغوب ایرانی و تکنولوژی ها و فرمولاسیون های به روز جهان، محصولاتش را به استاندارد اول جهان رسانده و با ایجاد خاصیت ضد خورندگی استاندارد و دیگر المان هایی که داشتن آنها به راحتی بدست نمی آید و بسیاری از برند های ضد یخ در سراسر جهان، حتی بسیاری از برندهای شناخته شده، از این استاندارد های محروم هستند، با وجود تمامی این مشکلات موفق به کسب استاندارد GS1 اتحادیه اروپا شده است.

تعریفی که در ذهن همه ما از وظیفه و عملکرد اصلی ضد یخ شکل میگیرد، محافظت از سیستم خنک کننده و موتور در مقابل سرمای شدید و دمای زیر صفر است، یعنی همه ما تنها زمانی اقدام به خرید و استفاده از ضدیخ میکنیم که کمی هوا سرد شده باشد و بخواهیم از خودرو خود در مقابل سرما حفاظت نماییم و با تمام شدن فصل سرد این دغدغه تا سال دیگر و شرایط یکسان خود به خود از بین میرود.

شاید تعجب آور باشد که مهمترین دلیل استفاده از ضد یخ در رادیاتور خودرو خاصیت ضد یخ بودن آن نیست! بلکه خاصیت ضد خورندگی و از بین بردن اثرات و خاصیت اکسید شدن آهن توسط آب می باشد. یعنی از ضد یخ استفاده میکنیم تا مانع خورندگی و پوسیده نمودن موتور در مقابل آب شویم.

تبلیغات خلاقانه

پس به راحتی میتوان نتیجه گرفت که خاصیت ضد خورندگی ضد یخ بسیار مهم تر از خاصیت های دیگر آنها، مانند مقاومت در برابر سرمای شدید و یا خاصیت ضد جوش این مواد می باشد.

مهم: توجه داشته باشید که عملکرد مناسب و دقیق خاصیت ضد خورندگی ضد یخ ها وابسته به کیفیت  ضدیخ و استاندارد های آن دارد، این به این معناست که ممکن است بسیاری از ضد یخ ها وظیفه ضد خورندگی را به خوبی و به صورت کامل (استاندارد) انجام ندهند و اگر این وظیفه مهم را به خوبی انجام ندهند می توانند صدمات جبران ناپذیری به سیستم خنک کننده و یا پیشرانه خودرو (موتور ماشین) وارد نمایند. و این یعنی میلیون ها تومان هزینه تعویض و تعمیر مهمترین و پر هزینه ترین قسمت خودرو یعنی موتور خودرو…

ما در خبرنامه اپوایس به دلیل تکنولوژی به روز و استفاده از مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات و فرمولاسیون ها در محصولی ساخت ایران، تصمیم گرفتیم تا ضمن ذکر خصوصیت مهم ضد خورندگی ضد یخ که می بایست مورد توجه دارندگان اتومبیل شخصی قرار گیرد و نکته واقعا مهمی به شمار می رود،  به معرفی این محصول پر کیفیت بپردازیم تا ضمن حمایت از کالای با کیفیت و رقابتی داخلی (بهترین ضد یخ)، نکته ای آموزنده و مهم در زمینه نگهداری خودرو در کلیه فصول سال، نه تنها فصول سرد به شما عزیزان و همراهان همیشگی منتقل کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.