درباره ما

APPVICE LOGO

ارتباط از طریق ایمیل appvice.ir@gmail.com
ارتباط از طریق تلگرام: Telegram.me/appviceadmin


با توجه به آمیخته شدن و گره خوردن تکنولوژی با تمامی ابعاد زندگی امروزه ما انسانها از جمله کسب و کار و شیوه زندگی (Life Style) فردي و اجتماعي مان، این پدیده نه تنها مانند گذشته، ديگر یک بحث صرفا تخصصی و منحصر به گروهي خاص از افراد نیست، بلکه امروزه، داشتن اطلاعات كافي در زمينه بسياري از تغییرات تکنولوژیك جزو مهمترین نيازها به حساب آمده و مهمترین وجه تمایز ، میان انسانهای برتر و خوش فکر و افراد عادی و عام به شمار میرود

تنها با روزی یک خبر مفید از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام با اپوایس همراه باشید

ما در اپوایس سعی نموده ایم با رصد نمودن لحظه به لحظه سایت ها و شبکه های معتبر در حوزه های مختلف فناوری، دسترسي به مهمترین و کاربردی ترین اطلاعات در زمينه تکنولوژی هاي روز جهان | اپلیکیشن های کاربردی و مفید و گجت ها و ابزارهاي ابداعی را به منظور ارتقای سطح كيفي زندگی و کسب و کارهاي افراد جامعه فراهم آورده و دركنار ایده های تبلیغاتی خلاقانه و بروز جهان، بستري مناسب براي رشد تك تك افراد و جامعه ايجاد نماييم.


نقش اپلیکیشن ها در ارتقای سبک زندگی:

گوشی های موبایل هوشمند همیشه در کنار ما هستند. در محیط کار، در هنگام تفریح، مسافرت و حتی در زمان خواب و این قابلیتشان نقش آنها را در زندگی ما پررنگ تر از هر وسیله دیگری نموده است. از بدو پیدایش نمونه های اولیه که فقط برای انتقال صدا و پیام استفاده میشدند تا به امروز که پتانسیل های بالقوه آنها بینظیر و غیر قابل باور شده است، گوشی های هوشمند نقش مهمی در زندگی ما داشته اند. بی شک اپلیکیشن ها نقش بسیار گسترده ای در به فعلیت رسیدن پتانسیل های بالقوه این ابزارها در تمامی زمینه های زندگی ما دارند. آنها میتوانند مدیریت کارها را به دست گیرند، سلامتی مان را بررسی کنند، راهنمایی حرفه ای در سفرها باشند، کارهایمان را برنامه ریزی کنند، حسابداری کنند، آموزش دهند و به طور کلی گوشی ما را به رباتی همه کاره و اعجاب انگیز تبدیل نمایند.

اهداف تاسیس اپوایس:

مهمترین چالش برای انتخاب کاربردی ترین اپلیکیشن ها، گزینش آنها از بین صدها و یا شاید هزاران اپلیکیشن مشابه است و این تعدد بالای اپلیکیشن ها بررسی دقیق آنها را بسیار سخت و گاهی غیر ممکن میسازد. یکی از اهداف اپوایس، تست و بررسی تمام عیار اپلیکیشن ها و نهایتا انتخاب و معرفی بهترین و کاربردی ترین آنهاست.
منابع استخراجی ما سایت های معتبر تخصصی جهانی هستند که کارشناسان اپوایس با ترجمه و مطالعه مقالات منتشر شده توسط این سایت ها و بررسی دقیق و امتحان هر یک از اپلیکیشن های معرفی شده از سوی آنها، کاربردی ترین این اپلیکیشن ها را انتخاب کرده و برای استفاده کاربران در سایت قرار میدهند.
شاید خیلی از اپلیکیشن ها را برروی گوشی هوشمند خود داشته باشیم، اما بطور دقیق و کامل از قابلیتهای آن آگاه نباشیم غافل از این که آن یک نکته که ما از آن بی خبریم کاربردی ترین قابلیت آن اپلیکیشن است و با اطلاع از آن انجام بسیاری از کارها برایمان راحتتر خواهد شد، نکته جالب اینجاست که بسیاری از این قابلیت ها حتی در راهنما و توضیحات اپلکیشن در سایت اصلی هم وجود ندارند! و با توجه به همین مطلب است که گروه اپوایس سعی دارد با بررسی دقیق تمامی نکات و کارایی های اپلیکیشن ها این اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
هدف ما رسیدن به استانداردی مطمئن برای شما عزیزان و جلب اعتماد و اطمینان شما نسبت به مطالب و پست های نوشته شده در این سایت است.

 

TechVice (تکوایس) اخبار تکنولوژی و گجتهای جدید:

تکوایس تلفیقی از اختصار کلمات تکنولوژی و دیوایس میباشد که در کل به معرفی جدیدترین و بروزترین گجت ها و پیشرفت های تکنولوژی که علاوه بر کارآمد بودن میتوانند تعبیر نیازهای خیال پردازانه و رویایی ما نیز باشند خواهیم پرداخت. سفر به آینده، آشنایی با نسلهای بعدی گوشیهای هوشمند، تاثیر گوشی های هوشمند در آینده بشر، تکنولوژی های آینده، کشفیات در مورد فضا و کائنات، ابزارهای اختراع شده نوآورانه و کاربردی از دیگر سوژه های این بخش خواهند بود.

سبک زندگی:

اپلیکیشن های مربوط به سلامت، مهارت، آموزش و در کل تمامی اپلیکیشن هایی که به بهبود و ارتقای سبک زندگی کمک خواهند کرد در این بخش در دسترس میباشند. از این رو یکی از مهمترین و کاربردی ترین قسمت های سایت، بخش سبک زندگی می باشد.

ترفندها:

این بخش به توضیح و آموزش ترفندها، راهکارها و فنونی میپردازد که اطلاع از آنها باعث ارتقای کارایی و سطح امنیت گوشیهایمان میشود، البته بر این نکته تاکید میکنیم که تنها ترفندها و راهکارهایی در این بخش قرار خواهند گرفت که هیچ گونه آسیبی به دستگاه ها نمیرسانند و توسط سایت اپوایس کاملا امتحان شده و استاندارد میباشند.

رایگان روز:

شرکت های سازنده اپلیکیشن ها بصورت سالانه یا چند سال یکبار به منظور تحریک بازار و انجام تبلیغات دهان به دهان، اپلیکیشن های قیمت دار خود را در یک بازه زمانی چند روزه یا در بعضی مواقع یک روزه بصورت رایگان عرضه مینمایند که اپلیکیشن های بسیار کارآمد و گران قیمت نیز شامل همین قانون میباشند، اطلاع از این رویداد به دلیل عدم امکان پرداخت ارزی برای کاربران ایرانی از اهمیت بیشتری برخودار میباشد. تیم اپوایس با ایجاد بخش رایگان روز سعی نموده تا اخبار دقیقی از رویدادهای برترین این اپلیکیشن ها داشته باشد و بصورت روزانه شما را در جریان لیست این اپلیکیشن های رایگان شده قرار دهد.

کانال تلگرام، پیج فیسبوک و اینستاگرام اپوایس
.
facebookandroid_iconinsta_sin_1
با لمس و یا کلیک برروی آیکون شبکه های اجتماعی فوق لحظه به لحظه با ما همراه باشید.

 با گوشزد نمودن کم و کاستی های سایت و بیان قسمتهایی که مورد پسندتان است، این تیم را برای رسیدن به ایده آل تان یاری نمایید.

ارتباط از طریق ایمیل appvice.ir@gmail.com
ارتباط از طریق تلگرام: Telegram.me/appviceadmin