نماد سایت اپوایس

راهکار افزایش سرعت سرویس اپ استور (App Store) در آیفون و آیپد

آموزش کامل ترفند افزایش سرعت آیفون و آیپد از طریق خالی کردن حافظه پنهان و فایلهای کش شده در اپ استور و itunes که تاثیر بسیار زیادی در سرعت آی او اس دارد

راهکار افزایش سرعت سرویس اپ استور (App Store) در آیفون و آیپد

کمپانی اپل (Apple) همیشه باقی ماندن خود در بالای جدول ارزش گذاری تولیدکنندگان گوشی های تلفن همراه را تضمین میکند؛ و این امر تنها به دلیل آن است که گوشی های تولید شده توسط این کمپانی، نیازهای مشتریان را از جنبه های مختلف تامین میکند و با این کار موجب افزایش رضایت آنها میشود.

شاید سیستم عامل آی او اس (iOS) آیپد و آیفون، به علت محدودیت هایی که دارد کمتر هم دچار کندی شود اما با این حال گاهی این کندی در عملکرد، برای سیستم عامل اپل هم به وجود می آید.

یکی از مواقعی که این مشکل به چشم می آید، در هنگام کار کردن با اپلیکیشن های اپ استور (App Store) و آیتونز استور (iTunes Store) بر روی آیفون و آیپدهای شرکت اپل است. ما قصد داریم در این مقاله راه بسیار ساده ای را به شما نشان دهیم که با استفاده از آن میتواند این مشکل را به خوبی حل کند.

ترفند افزایش سرعت آیفون و آیپد از طریق خالی کردن حافظه پنهان و فایل های کش شده

قبل از توضیح این راه حل باید به این نکته اشاره کنیم که کندی به وجود آمده در عملکرد دستگاه های آی او اس میتواند از دلایل متفاوتی ناشی شود اما در بسیاری از مواقع، فایل های پنهان یا همان کش شده (cache) مهمترین عاملی ست که میتواند در نظر گرفته شود.

جدا از اینکه دستگاه شما از سیستم عامل اندروید استفاده میکند یا آی او اس، پاک کردن کش میتواند مشکل کند شدن عملکرد دستگاه را حل کند و ترفندی که ما قصد داریم به شما آموزش دهیم دقیقا همین پاک کردن کش و افزایش سرعت اپلیکشن های اپ استور و آیتونز استور است.

نحوه افزایش سرعت اپلیکیشن های اپ استور (App Srore) و آیتونز استور (iTunes Store)

ابتدا اپلیکیشن اپ استور را باز کنید

در پایین صفحه گزینه های Featured، Top Charts، Explore، Search و Updates را مشاهده خواهید کرد

حالا لازم است بر روی یکی از این گزینه ها 10 بار به صورت متوالی ضربه بزنید

بعد از این کار خواهید دید که صفحه کاملا خالی میشود و برای چند لحظه هیچ چیزی در صفحه نمایش داده نمیشود

همین مراحل را برای اپلیکیشن آیتونز استور هم انجام دهید

پس از انجام این مراحل خواهید دید که در صورتی که هنگام کار با این اپلیکیشن ها با مشکل کندی آنها مواجه بودید دیگر قادر خواهید بود بسیار راحت تر از قبل با این اپلیکیشن ها کار کنید. از این ترفند میتوانید برای اپلیکیشن های iBook و Apple Watch هم استفاده نمایید.

کانال تلگرام اپوایس
خروج از نسخه موبایل